img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai
Gimtadienius švenčia
7Gen Accord.iCTDI. Centrinio "pokstai".

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Autorius Pranešimas
Funktion One

Žinutės: 158

Siųsti asmeninį pranešimą
2015-12-23 21:00 Atsakyti su citata

Tai gi, isedus ir uzvedus auto, paskui islipus ir uzdarius dureles, uzsirakina pati masina. Sitaip masina papokstavo siryt, kai pries vaziuojant i darba, sildant auto, islipau pavalyti soniniu stiklu, veidrodeliu nuo lietaus. Atsinesiau antra rakteli is namu atsirakinau ir isedau. Nieko nedariau pas auto elektrika paskutiniu metu.

Gal itakoja kasdienine dregme lauke ?
Kaip galeciau pamegint pasalint si "navarota" ?
Aciu!

Andrius123

Žinutės: 44

2015-12-24 14:25 Atsakyti su citata

čia vokiškas variantas. Užsikuri ir turi vaziuoti, negadink pirmo aukšto kaimynams oro Laughing
Funktion One

2015-12-24 16:34 Atsakyti su citata

Andrius123 rašo:
čia vokiškas variantas. Užsikuri ir turi vaziuoti, negadink pirmo aukšto kaimynams oro Laughing

Jo, negana to, dar bagazine nenori atsidaryt...

DjRokis

Žinutės: 849

2015-12-28 14:52 Atsakyti su citata

Ar esi montavę kokią nors papildomą apsaugos sistemą? Jeigu, taip, pradėk nuo jos. Mano atveju buvo taip, kad atšalus orams pradėjo "blūdinti" pačios apsaugos sistemos protas.

2015-12-28 23:44 Atsakyti su citata

DjRokis rašo:
Ar esi montavę kokią nors papildomą apsaugos sistemą? Jeigu, taip, pradėk nuo jos. Mano atveju buvo taip, kad atšalus orams pradėjo "blūdinti" pačios apsaugos sistemos protas.

Ne, jokios papildomos "svetimos" apsaugos nera montuota. Atsalus orams dingo sita beda, klausimas, kiek ilgam...

Pilietis

Žinutės: 2

2016-01-4 16:45 Atsakyti su citata

sveiki , man ir tokia pati problema iskilo atsalus orams , ilipus i masina ir ijungus degima uzdarant vairuotojo duris uzsirakina masina, taciau praejus kelioms dienoms , isvis pradejo automobilis neraguoti i centrinio uzrakto pulteli, gal kas issprendet kazkaip sia problema?
laimis.laucius

Žinutės: 166

2016-01-5 00:42 Atsakyti su citata

Pilietis rašo:
sveiki , man ir tokia pati problema iskilo atsalus orams , ilipus i masina ir ijungus degima uzdarant vairuotojo duris uzsirakina masina, taciau praejus kelioms dienoms , isvis pradejo automobilis neraguoti i centrinio uzrakto pulteli, gal kas issprendet kazkaip sia problema?

Tavo atveju gali buti ir pultelio baterija kalta.

Pilietis

Žinutės: 2

2016-01-5 06:24 Atsakyti su citata

Baterija bandziau keisti 2 kartus , vistiek jokios reakcijos.
Funktion One

2016-01-6 00:33 Atsakyti su citata

Pilietis rašo:

O kaip su mygtukais durelese ? Ar veikia uzrakinimas/atrakinimas ?
Ar sumirksi raudonas mazas LED, spaudant mygtukus ant raktelio ?

Funktion One

2016-01-27 12:32 Atsakyti su citata

Atidrekus orams lauke, - problema su centriniu ir bagazine atsinaujino. Isvada - issihermetines kazkuris is centrinio uzrakto bloku. Teks tikrinti....
pavarinet

Žinutės: 12

2016-02-20 21:07 Atsakyti su citata

Funktion One rašo:
Atidrekus orams lauke, - problema su centriniu ir bagazine atsinaujino. Isvada - issihermetines kazkuris is centrinio uzrakto bloku. Teks tikrinti....

ar pavyko issprest sita problema ? nes man tas pats vyksta

Funktion One

2016-02-21 12:50 Atsakyti su citata

Kol kas nedariau nieko, esu komandiruotej.grizes bandysiu ieskot bedos, manau pades servicemanualas.
fulderis

Žinutės: 58

2016-02-24 10:52 Atsakyti su citata

Man neseniai buvo kad universalo bagažinė neatsidarė nei su pulteliu nei su rankenėle.

Tai sprendimas yra toks, reikia nuimti akumo + klemą apie 1 min. tada kompas persikrauna. Man viskas pasitaisė.

Funktion One

2016-02-25 09:55 Atsakyti su citata

fulderis rašo:
Man neseniai buvo kad universalo bagažinė neatsidarė nei su pulteliu nei su rankenėle.

Tai sprendimas yra toks, reikia nuimti akumo + klemą apie 1 min. tada kompas persikrauna. Man viskas pasitaisė.

Man, deja, tas nepadeda. Reikia tikrinti centrinio uzrakto valdymo bloka.

badcena

Žinutės: 3

2016-03-9 19:34 Atsakyti su citata

Problemos atsakymas: arba centrinio uzrakto vairuotojo pulta visa pakeisti arba po vairu yra saugiklio blokas kiti deze vadina komforto deze. Ieskokit tarp tu dvieju dalyku prie bagazines nelyskit pavargsite be tolku ir laika sugaisite Wink

2016-03-9 21:45 Atsakyti su citata

badcena rašo:
Problemos atsakymas: arba centrinio uzrakto vairuotojo pulta visa pakeisti arba po vairu yra saugiklio blokas kiti deze vadina komforto deze. Ieskokit tarp tu dvieju dalyku prie bagazines nelyskit pavargsite be tolku ir laika sugaisite Wink

Isnagrinejus manual'a, nuojauta kuzda, kad beda bus ploksteje, kuri yra duryse vairuotojo. Ten nemazai elektronikos. Turint omeny auto amziu, tarpines duru ne itin hermetiskos jau, tad esanti dregme duryse, atsirandanciai esant lietingiems orams, ir padaro savo juoda darba tai plokstei. O ten manau ir bus puslaidininkiai valdikliai tiek bagazinei, tiek centriniam uzraktui.
Bagazine cia visai ne prie ko, beda yra valdymo plokstej.
Esant sausesniems orams, problema vel dingo, centrinis negrybauja, bagazine atsidaro be priekaistu. Kai vel atsinaujins problema, reikes vaziuot i srota, bandyt jungt srotine plokste, ziuresim, kas bus Smile
O saugikliu blokas - mazai tiketina. Ten nebuna tiek dregmes, kiek duryse. Be to ten nematyt jokios elektronikos..

Boubas

Žinutės: 33

2017-02-3 07:42 Atsakyti su citata

Ar kam pavyko tiksliai nustatyti priežasti šios problemos ar ir toliau vargstat?
Man irgi šiandiena atsitiko tokia situacija kai mašina užsirakino Sad
Atsarginio rakto neturiu Sad bet padėjo šis video matytas anksčiau.
https://www.youtube.com/watch?v=RxLQeN1-p4A

pride_57

Žinutės: 27

2017-02-4 11:42 Atsakyti su citata

mano atveju vairuotojo duris neuzsidarinejo nuo rakto, pakeitus centrinio motoriuka (door actuator) viskas pradejo veikt, bet atsirado mineta problema islipus is uzkurtos masinos uzsidaro duris. Gal turit minciu ?
Boubas

2017-02-5 08:24 Atsakyti su citata

Šiek tiek teko pasidomėti, tai nippono techniko atsakyma yra, kad reikia keisti MIC bloką. Jų būna skirtingu modeliu reikėtu ieškoti tokio pačio. Šis blokas stovi prie saugiklių bloko esančio salone.
Pats dar nieko daugiau nedariau, bet pasivažinėjus ~2val salonas apdžiuvo, bet problema nedingo.

dagustino

Žinutės: 11

2017-10-4 17:38 Atsakyti su citata

Sveiki tai kas nors isprende šią problemą? Man irgi pakeitus varikliuką atsirado šitą problemą palieki raktą spynelej uždarai duris uzsirakina
Boubas

2017-10-6 07:32 Atsakyti su citata

kolkas nuo pavasario situacija nesikartoja.
Kažkaip keista būtų keisti kažkokį bloką kai viskas tvarkoj ir problemos būna tik žiemą.
reikės ieškoti sliekų kai prasidės bėdos (tikiuosi vis dėlto, kad neprasidės Smile )
turiu kažkaip įtarimą, kad problema yra pačiam užrakto varykliuke. manau, kad kai jis pavargsta (susidėvi angliukai) nevisai iki galo atrakina užraktą, pakankamai, kad mašina atsirakintu, bet kontaktai būna netinkamoj padėti, tada blokas nesupranta ir grybauja.
pavasary pradėjo nebeatsidarynėti vairuotojo durys (dažna bėda šiame modelyje) išardžiau viską (ardžiau ir paty varykliuką) išvaliau visus senus tepalus, varykliujo angliukai buvo visiškai sudeėti (jū net nebebuvo).
Viską susitvarkius ir sutepus nauju tepalu užraktas laksto gerai (greičiau už kitų durų ažraktus) ir problemsu su centriniu kolkas nepasikartojo.

Čia dabar rašo, kad problema prasidėjo po spinos keitimo.

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Accord/Prelude/Legend
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.