img0

Trackday. Petrolhead event by Honda Klubas.

Trackday 2017 sezono 2 etapas. Season finale. Visą informacija apie renginį www.trackday.lt arba Honda klubo Facebook profilyje.
img1

Mūsų remėjai

img2

Prisijunk prie Lietuvos Honda klubo Facebook profilio ir sek naujienas

Taipogi Facebook grupė "Honda klubas" atvira visiems hondiečiams!
Naujienos · Apie klubą · Renginių galerija · Skirk 2% Honda klubui · Forumas · Forumo taisyklės
Registracija    Prisijungimas:  
Forumas
Klubo remėjai
Get the Flash Player to see this rotator.
Prisijungę vartotojai

Gimtadienius švenčia
CR-V II 2.4 AT kuro sanaudos

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Visureigiai ir vienatūriai
Autorius Pranešimas
Henris CRV

Žinutės: 29

Siųsti asmeninį pranešimą
2013-03-20 13:31 Atsakyti su citata

Kazkaip pradejo gasdint kuro sanaudos, is pirmo galvojau, kad tik duju valgo nesveikai, bet isvazinejau baka benzo tai labai nedaug nuo duju sanaudu skiriasi. Tiek su dujom tiek su benzu, metuojant sanaudas marsrutai praktiskai identiski, vazinejama Vilniuje, ne per pikus. Vaika i darza 9 ryto, 13 val i darba ir 18 val namo. Bendras dienos atstumas vidutiniskai 15km, lauko temperatura nuo -10 iki 0.
Sanaudos benzino 17.5 - duju apie 18-18.5, cia zinoma paskaiciuota 100 km.
Na as noreciau, kad valgytu kokia 15 bent.
Beje nesportuoju, apsukos praktiskai buna iki 3000rpm. Na karta kita tenka i zieda greiciau isokt, bet tik tiek.
Checkas nedega, variklis dirba gerai.
Gal kas patartu kur kokia diagnostika pasidaryt, pvz kur gali patikrint ar lambda zondai dirba tvarkingai. Zvakiu nekeites, nes jos iridines ir pagal manuala turi tarnauti bent 100k myliu, odometras rodo 70k myliu.
Tepalai variklyje, dezeje keisti taip pat filtrai oro ir tepalu keisti laiku.
Kad ir amerikonas 2.4 automatas, bet tokios sanaudos man atrodo zveriskos, juolab auto nesmaugiant.

Dynikas
Klubo narys

Žinutės: 4273

2013-03-20 13:42 Atsakyti su citata

Kad labai trumpi atstumai ir variklis nespasiekia darbinės temperatūros, ko pasekoje turi padidintas apsukas ir didesnes kuro sanaudas Smile

2013-03-20 13:58 Atsakyti su citata

Na siaip darbine temp variklis pasiekia nuvaziavus vos apie 2km, pries tai dar pasildzius kokia minute dvi. jei dyzelis butu sakyciau ilgiau syla, nes pries tai dyzeli turejau, tai prie kokiu -10 jis iki darbines temperaturos susildavo, nuvaziavus gal tik kokia 10km.
Bet blin 2.4 4 cilindru variklis, pas kitus V8 su kokiais 3.5l kubatura tiek pat ryja kiek pas mane.
O gali buti, kad lambda blogai dirba ir check\o nemeta? Ir ar liambdos blogas darbas issaisketu pvz pamatavus CO2 ?
O gal kas vairuoja toki besoti edruna kaip as ir gali pasipasakot kaip su sanaudom, bent jau benzo?

Dynikas
Klubo narys

Žinutės: 4273

2013-03-20 14:27 Atsakyti su citata

Tai, variklis, tik pasiekia darbine temperatūra ir tu jį užgesini Very Happy
Kai, žiema 2km į darbą ir iš darbo važinėdavau, tai pas mane ir Civic'as 1,3L 16l/ 100km srėbdavo Very Happy

Žinutės: 241

2013-03-20 16:26 Atsakyti su citata

Sveikas Henri,

Jau kalbėjom apie tavo variklį kažkurioj temoj.

Tai pasikartosiu čia:
2.4 variklis daug gyvesnis nei 2.0, bet ir srebia daugiau.
Aš važinėdamas panašiomis sąlygomis kaip tu (tik su 2.0) turiu apie 13L.
Pas mane automatas, bet manau pas tave irgi. Smile

Kai dirba šaltas su padsosu gan nemažai srebia, tai tavo atveju maži atstumai padaro savo juodą darbą.
Vasarą pora litrų bus mažiau.

Henris CRV

2013-03-20 16:37 Atsakyti su citata

Taip automatas. Blin rajunas. Tai bent gerai, kad dujos atpigo siandien pyliau tai atkreipiau i tai demesi. Benzas tai kaip visada aukso kainos. Nes kiek vaziuodavau trasoj tai taip sanaudos padorios budavo duju apie 11-12. Laikant 130km/h. Tikiuosi, kad cia ziema daro savo... nes jau buvau pradejes galvot, kad kazka reik keist. Siaip galvoju, gal visgi reiktu zvakes pasikeist, nes po duju statymo rekomenduoja keist zvakes, nes dujos dirba aukstesnej temperaturoj, tai auksta itampa turi dirbt idealiai. Tik velgi iridinem zvakem investitija kokia 200lt Smile Kaip dyzeliui pakaitinimo zvakiu kaina Smile
pecionka

Žinutės: 241

2013-03-21 08:49 Atsakyti su citata

Henris CRV rašo:
Taip automatas. Blin rajunas. Tai bent gerai, kad dujos atpigo siandien pyliau tai atkreipiau i tai demesi. Benzas tai kaip visada aukso kainos. Nes kiek vaziuodavau trasoj tai taip sanaudos padorios budavo duju apie 11-12. Laikant 130km/h. Tikiuosi, kad cia ziema daro savo... nes jau buvau pradejes galvot, kad kazka reik keist. Siaip galvoju, gal visgi reiktu zvakes pasikeist, nes po duju statymo rekomenduoja keist zvakes, nes dujos dirba aukstesnej temperaturoj, tai auksta itampa turi dirbt idealiai. Tik velgi iridinem zvakem investitija kokia 200lt Smile Kaip dyzeliui pakaitinimo zvakiu kaina Smile

Jo yra specialios žvakės dujoms.
Tačiau neapsigauk, aš keičiau žvakes į naujas tikėdamasis, kad kažkas pasikeis, nič nieko Smile
Beje, jei autostradoj važiuoji prieš stipru vėją (130-140km/h), tai galima drąsiai teigti, kad degalų sąnaudos bus 2L didesnės (kėbulas aptakumu nepasižymi + aukštas automobilis).

Henris CRV

2013-03-21 13:42 Atsakyti su citata

Jo. As pries tai vazinejau su Toyota Avensis dyzeliu, tai magistralej pries veja irgi ziauriai sanaudos jausdavosi. Net baisiau jei vejas ne tiesiai priespriesinis o jei is sono dar plius pucia, tai savsem.
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Visureigiai ir vienatūriai
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
                    © Asociacija "Honda" klubas. Nuo 2002.